Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Celownik laserowy

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hayabusa

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 12:07 pm    Temat postu: Celownik laserowy Odpowiedz z cytatem

Jestem na kupnie takiego sprzętu jak ten http://www.militaria.pl/center_point_optics/celownik_laserowy_center_point_(cp0427rm)_p6215.xml laserowy celownik bo chciałem iść na laserowy paintbol a wypożyczenie sprzętu drogo kosztuje więc pomyślałem że pojadę z własnym sprzętem...Jak myślicie czy oprucz wejścia na pole gry bedę musiał używać baterii organizatora czy bede mógł używać własnej baterii???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
akiraone

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Trollu, tfu tfu znaczy sie Nowy Kolego ...

ja Ci chetnie pomoge mam na sprzedaz w bdb. stanie baterie ktore Ci beda jeszcze dlugo sluzyly, trzeba je tylko wiazac gumka bo conieco z nich wypada. Kupisz 10 a dam Ci 11 gratis. Nie bedziesz sie wtedy juz nigdy martwil, ze na polu moze ktos nie miec baterii na sprzedaz.

cholera musze dac inne zdjecie bo tamto sie nie wyswietla - a szkoda :p

a laser to bardzo wazna sprawa, pozostali koledzy na pewno pomoga Ci skompletowac pozostale elementy wyposazenia ...

Ostatnio zmieniony przez akiraone dnia Nie Mar 11, 2012 11:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Tyrson

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyś jeszcze nie posiadał kamizelki, to mogę Ci załatwić taką, której żaden laser się nie ima, czyli będziesz nieśmiertelny, niezniszczalny itd... taki mocny pro...

gdyby były kłopoty u organizatora, telefonicznie załatwiam legalizacje, przegląd, badanie techniczne i akceptację Smile

TANIO!!!
Powrót do góry
WilQ
Site Admin

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przenoszę do działu będącego mniej więcej na równym poziomie z autorem niniejszego tematu.

Za dalsze zaśmiecanie forum będę wysuwał grubsze konsekwencje.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: