Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Czy jest ktoś chętny do założenia drużyny, teamu….

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> News-y
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kriss

PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 1:11 pm    Temat postu: Czy jest ktoś chętny do założenia drużyny, teamu…. Odpowiedz z cytatem

Panowie kolejny team kończy żywot w Krakowie już garstka ludzi pozostaje i jest chętna do grania w paintballa. (mówię tu o spokojnych, luzackich i rekreacyjnych jak i dywersyjnych niedzielnych spotkaniach z udziałem nieletnich i tu z łezką w oku wspomnę „Łapę”, która została oszpecona), więc proponuje poderwać ludzi dla których paintball coś jeszcze znaczy i są chętni do grania, aby założyć team i spróbować coś pograć w przyszłym roku może jakiś wspólny wyjazd na TGO lub udział w grach scenariuszowych. Panowie przecież jeżeli nie my to skąd nadejdzie młoda świeża kadra, przecież organizowanie wspólnych rozgrywek przyciąga nowych ludzi. Sam jestem tego przykładem zachęciłem mojego syna on swoich kolegów z gimnazjum i …….. a tu pauza hamulec ręczny, z kim grać. Jeżeli chcecie utrzymać ten sport w Krakowie to nie można tego pozostawić bez waszego udziału. Dlatego zwracam się do was z prośbą i zapytaniem pomożecie…
Osoby chętne do założenia nowego teamu w grodzie Kraka proszę o wsparcie oraz o zaangażowanie, czyńmy naszą powinność. Zachęcam wszystkich do udziału w tym projekcie, mam cichą nadziej że nie będzie to monolog i uda się stworzyć nowy team i w przyszłym roku będzie można coś pograć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gallanonim76

PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są jeszcze 3 teamy w Krakowie - Assassins, ODA i RBMK-1000. Assassins i my (RBMK-1000) jesteśmy drużynami czysto speedowymi. Ale co za problem uśmiechnąć się do którejś z nich i założyć leśną sekcję?
Choć ja się nie dziwię, że nie ma kto grać a i poziom wyszkolenia jest mizerny - my od dwóch miesięcy trenujemy na reballach i poza naszymi zawodnikami jakoś nie ma chętnych na treningi. Nawet nie bardzo jest jak zasilić szeregi świeżą krwią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kriss

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wiem Gal dzęki za poradę narazie chcę sprawdzić czy są jakieś osoby chętne do stworzenia nowego teamu w krk. Ponieważ w trakcie rozmów z niektórymi osobami są głosy co do potrzeby stworzenia takiego tworu. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jeżeli nie będzie akceptacji i mój apel spotka sie z totalną ignorancją w paintballowym srodowisku to wtedy zrobię tak jak radzisz. Narazie czekam na odzew.
Powrót do góry
Gee

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takiej ilości czynnika ludzkiego trza się raczej jednoczyć, a nie dzielić i tworzyć kolejny "fikcyjny" team.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Scooby

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, mało nas jest, trzeba trzymać się w kupie Smile
Powrót do góry
Gallanonim76

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po rozmowie z naszym "Oh Captain, my Captain" Intruderem, podjęliśmy decyzję, że zaczynamy tworzyć drużynę leśną w ramach teamu RBMK-1000.
Więc przybywajcie Exclamation
Służymy swoim doświadczeniem, zapleczem sprzętowym, zapraszamy na treningi gdzie podszkolicie się w technice, a także podciągniecie znacznie kondycję, sprawność, wytrzymałość i szybkość.
Kontaktujcie się z nami przez PM, naszą stronę WWW.
Powrót do góry
Tyrson

PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy w Krakowie lub okolicach funkcjonuje aktywny team grający w terenie? Nigdy nie grałem, ale czas spróbować Smile
pzdr
Powrót do góry
MROWA

PostWysłany: Sro Gru 28, 2011 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do grania nie potrzebujesz teamu... obserwuj dział terminarz spotkań, jak pojawi sie temat to dopisz się do listy i przyjeżdżaj. Jak nie masz sprzętu to upewnij się, że będzie ktoś kto pożycza i tyle. Do zobaczenia mam nadzieję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> News-y Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: