Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
ku przestrodze: johny p - odradzam

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Paintball w górach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shaman

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 11:30 am    Temat postu: ku przestrodze: johny p - odradzam Odpowiedz z cytatem

witam

zalogowałem się spacjalnie na tym forum tylko z jednego powodu. żeby inni ludzie nie popełnili tego błędu co ja czyli wybrali johny p "działających" w Krakowie

Krótko o „firmie”: amatorka, braki sprzętowe, brak organizacji i oczywiście „działają” na lewo…
Zaczęło się do tego że zwrot zaliczki mimo deszczu nie jest możliwy.
Oczywiście na fakturę czy paragon nie ma szans, wiec nie ma działalności. a jak komuś coś się stanie…? oczywiście szeroko pojęte BHP także słabo…
Z ustalonego parkingu miał nas zabrać bus. Przyjechali osobówką w 3 osoby.
Wraz z chłopczykiem który okazał się „organizatorem” przyjechało jego 2 kumpli żeby się z nami postrzelać… profesjonalizm…
Kiedy okazało się że nie mają na mnie ubrań zero zainteresowania moją osobą (klientem).
Pomijając że większość ubrań z dość dużymi dziurami na tyłku, rozerwanymi nogawkami, bluzy z rozwalonymi zamkami nie wyglądające jakby ktoś kiedyś starał się cokolwiek z nimi zrobić oprócz prania farby…. oczywiście wszystkie w rozmiarze dziecięcym i żeńskim. Męski na człowieka 190cm komplet się nie znalazł…
Podejścia do klienta/ zainteresowania klientem brak.

Może w czasie samej gry/strzelanki nie mają sobie równych w kraju i do pierwszego kontaktu z klientem, jego wyposażeniem, obsługą itd. nie muszą się starać… a może całość wygląda tak jak to opisałem… tego już nie wiem bo zapakowałem bety do plecaka i wróciłem do domu.

Z mojej strony z czymś takim się jeszcze nie spotkałem w życiu, a brałem udział w organizacji podobnych imprez.
Niekompetencja, amatorszczyzna, absolutny brak profesjonalizmu i organizacji i braki w sprzęcie. STANOWCZO ODRADZAM !!! lepiej dopłacić kilka złotych i wynająć PROFESJONALNĄ, LEGALNIE DZIAŁAJĄCĄ FIRMĘ.

pewnie część z was miała z nimi do czynienia i była zadowolna i może po prostu to ja miałem pecha i rafiłem na "gorszy dzień" ale kazdy potencjalny nowy klient czytający tan post niech przemyśli sprawę...

i na koniec prosze admina żeby nie usuwał mojego posta. Nie piszę go z nienawiści do tej firmy ale ku przestrodze innych podobnych "firm" odstawiających podobną amatroszczyznę żeby sie postarały i do ich potencjalnych klientów żeby wiedzieli że ładnie wyglądająca strona www i częśto powtarzające się słowo "profesjonalne" o profesjonalizmie nie świadczy

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tonda

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi kolego Shaman. Może zacznę od tego iż sam też organizuję gry w paintball. I powiem tak. Jak się chciało przykitrasić kaski to tak wyglada efekt. Przeciątna cena na polu paitballowym to 50-60 pln. u tego tam paitballisty zapłaciłeś 25 pln wiec proszę nie dziw się że wyglądało to jak wyglądało. Następnym razem może zajrzyj włąśnie tu na wycior i zapytaj chłopaki polecą Ci co najmniej 5 pól paintballowych GDZIE NIE BĘDZIE PROBLEMÓW Z PRZESUNIECIEM TERMINU BO PADA.Oczywiście jak dasz znać na tyle wcześniej że nie czekają już w gotowości na polu. To tak tyle bo ogólnie to zgadzam się z Tobą iż praktyki tzw. "organizatorów paintballu za 25 pln" niszczą paintball i komercyjny i ideowy ale to już rozkminka na inny topic. Pozdrawiam i następnym razem radzę dobrze poszukać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hayabusa

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jak napisał Tonda następnym razem zapytaj tutaj na forum jak bedziesz chciał zagrac w tę wyśmienitą grę jaką jest paintball a oferty i propozycje posypią sie na PM albo na maila czy tam co kolwiek podasz do kontaktu... Tak czy inaczej jak wszedłem na stronkę tego dżonego pi to po miejscówkach jakie on proponuje do gry to domniemywam że pod postacia nazwy nowa huta kryją się okolice hali korzenia--- gra na tzw dziko zakopianka to fort łapianka ---- też dziko rybitwy to mały forcik pipidówa też dziko i bronowice to pewnie fort bronowice tez dziko chociaż nie mam bladego pojęcia kto mógłby wpaść na pomysł gry w tamtym miejscu...
Paintball to nie jest tani sport zarówno dla graczy z własnym sprzętem jak i dla graczy komercyjnych (takich jak ty), nie jest to piłka nożna gdzie kupujesz piłke najka czy adidasa za 200-300 złotych i grasz nią cały sezon w 20 osób....tutaj ceny kulek i sprzętu determinują takie ceny a nie inne po niżej których nie da się zorganizować pożądnej gry... pozdro i determinacji aby spróbować jeszcze raz tylko u normalnych firm
Powrót do góry
Muzzy

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tą niedzielę są dwa strzelania na dwóch rożnych polach wybierz sobie ze znajomymi gdzie jechać napisz w odpowiednim poście ile was będzie/ile sprzętu potrzeba,
a gwarantuje że niczego wam tam nie zabraknie sprzęt/ciuchy/kule/HP/co2.

1. http://wycior.pl/viewtopic.php?t=2526
2. http://wycior.pl/viewtopic.php?t=2518

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To oczywiste co mówią koledzy ale ja się pytam admina dlaczego ten temat spamuje w dziale Paintball w górach?! Confused
Powrót do góry
Tonda

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach ten Muzzy od razu zadzierzgnął haczyk Wink he he he
Powrót do góry
Muzzy

PostWysłany: Sob Cze 05, 2010 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe no dobra a propo's haczyków bo zapomniałem się zapytać Cool
Shaman masz siostrę? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shaman

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tonda i hayabusa: nie bede z wami polemiozwał bo macie po prostu racje. a Polak i tak mądry po szkodzie... i bardzo dobrze że są takie fora!

z tym że nie płaciliśmy 25 tylko 75zł, a za 50zł rok tem na mazurach mieliśmy wypasionego paintballa na bunkrach.

na pewno dolaczenie do kogoś byłoby dobrzym pomysłem, gdyby nie to że był to wieczór kawalerski więc chcielśmy po.....dalać we własnym gronie...

pozdr!

Bartek

i tempić chwasty bo szargają opinię całej reszcie!
Powrót do góry
Chibi

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i masz rację co do tego Johny P , ale trzeba było po prostu rozejrzeć się i porównać oferty innych firm. W hotelu Forum pamiętam jak była noc kawalerska nie wiem kto tam urzęduje... Mimo, że dostawało się kulkami z metra bo to budynek i w nocy (ale co tam ludziska znieczuleni), ludzie ściągali maski (bo im parowały) zabawa była przednia, bo i ludzie byli świetni. Co do ubrań to zazwyczaj są podarte bo to nie pokaz mody, a że rozmiarów nie było to też się zdarza, bierze się mniejszy albo lata z gołą klatą by było zabawniej. Błędem jest to że myślisz że ktoś ci będzie grzechotkę podrzucał do piachu, trzeba umieć mimo przeszkód świetnie się bawić... taka jest moja opinia... Warto popytać inne grupy które brały udział w komercjach tej firmy jak oni wspominają spędzony wtedy czas zamiast ją od razu oczerniać .
Powrót do góry
Tonda

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shaman trochę cierpliwości i ... Ja od 5 lat zawodowo zajmuje się też organizacją wieczorów kawalerskich ... nie tylko z paintballem ...Wink no ale johny P na pewno jest tańszy...
Daj znać następnym razem

PZDR Wink

PS. Grzechotki do piachu też wrzucam (choć nie za darmo Wink)
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Paintball w górach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: