Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Bitwa "DOOMs DAY" | Imprezy Paintball Myślenice
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Gry Scenariuszowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hayabusa

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaiser [Assassins] napisał:
Cytat:
http://www.grajbezpiecznie.pl/ hmm czyżby ktoś robil podrube :> ?

Wniosek taki, że bezpiecznie to tylko w okolicach Poznania Razz Akurat inicjatywa z propagowaniem bezpieczeństwa na polach paintballowych oraz wśród graczy zawsze zasługuje na uznanie i poparcie a przez Ciebie Vizierku troszkę zazdrośc do młodszej konkurencji przemawia Razz Może byś się wreszcie zajął swoimi problemami a nie siał fermentu i defetyzmu...

Tonda napisał co i jak, chłopaki z Face 2 Face też każdy może sobie sam wyciągnąc wnioski a zaśmiecanie forum szkodzi, najbardziej tym co śmiecą Wink

Jak masz problem z ortografią to wykorzystuj funkcje sprawdzania pisowni bo szerzysz profanacje języka wśród młodziezy czytającej to forum Laughing

Przesadzasz i to grubo bo od kiedy czytam to forum to tu kazdu z kazdego sie smieje, szydzi, dokucza i ubliża i nikt nigdy nikogo nie posadza o sianie fermentu... Wiadome jest że zawsze czesc ludzi stanie po jednej stronie a czesc po drugiej stronie barykady ale moim zdaniem jakakolwiek próba podbierania komus gosci z imprezy urodzinowej TO jest dopiero sianie fermentu,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaiser [Assassins]
Site Admin

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba właśnie nie załapałeś tego co ja napisałem - w tonie śmiejąco-drwiącym. A na marginesie to wogóle nie odnosiłem się do kwestii "podbieranie" jak to nazwałeś ludzi z imprezy. Mój post odnosi się do śmiesznej nagonki na wszystko co z pod znaku organizatora tytułowego scenariusza. Proponuję czytanie ze zrozumieniem, czasem trzeba troszkę wolniej i wszystko staje się jasne. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tonda

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie dajmy może spokój. Kto będzie chciał pojechać i gdzie sam zdecyduje. Nie stać mnie na to żeby odwołać imprezę która przygotowuję drugi miesiąc. Jakoś wyszło że się imprezy pokryły i tyle. Na ten termin czekałem od połowy sierpnia bo zawsze wcześniej coś wypadało jak nie mnie to w kalendarzu paintballowym. Następnym razem z chęcią podjadę na Dooms Day żeby zobaczyć jak się F2F sprawdzają na scenariuszach. Teraz stety niestety jestem zajęty.
PZDR
Tonda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hycel

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 2:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tonda, bede u Ciebie, jak bullterier Laughing jak Tommy Lee Jones Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Szczupły

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już skończymy strzelać u Tondy i sie porządnie najebiemy to pojedziemy do Myłśenic i zajebiemy wszystkich a potem spalimy cąłe Myślenice tak aby żaden fermęt sie juz nie wydobywał...

A wogóle to ja was wszystkich dymam wszyscy jesteście debile i chamy ja tylko jeden normalny w całym towarzystwie Twisted Evil
Powrót do góry
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uuuuuuuu widzę że przedni towarek i nieźle czesze!... Cool Laughing
przywieź Szczupły trochę na Demony dla klimatu... Twisted Evil Wink
Powrót do góry
insekt

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my tez cie kochamy szczuply!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Muzzy

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem że nowy drag się pojawił na rynku Twisted Evil

Daje w czuba że hej, myślisz że wszystkich dymasz, że wszyscy to debile i chamy i że tylko ty normalny.
A później budzisz się ze ściągniętymi majtami gdzieś w parku.
To się chyba nazywa tabletka gwałtu Szczupły nie bierz już tego to ci szkodzi Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzzy napisał:
Słyszałem że nowy drag się pojawił na rynku Twisted Evil

Daje w czuba że hej, myślisz że wszystkich dymasz, że wszyscy to debile i chamy i że tylko ty normalny.
A później budzisz się ze ściągniętymi majtami gdzieś w parku.

...a nad Tobą Meni!... Razz Shocked
Nie bierz tego za dużo Szczupły bo zryje Ci beret a Meni asse!... Laughing Wink
Powrót do góry
Szczupły

PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jajebie to już wiem skąd ma Joker mleko pod nosem ---dzieeeeeny Very Happy
Powrót do góry
meni

PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plusk plusk plusk i na plery Very Happy
Powrót do góry
Tonda

PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meni a Ty co tak rano dopadłeś kompa jakbyś wczoraj co najmniej ni popił?? A może Ty w parku wczoraj byłeś....
A resztę historii nam jutro Szczupły opowie Wink
Powrót do góry
draż

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee tam, ni mo co się kłócić. Mnie bardziej śmieszą niż wkurzają wypowiedzi co poniektórych a rzeczywiście forum jest od tego żeby się kłócić i pełną szyderą jechać (ale bez jaj znowu Smile ). Mrowa dobrze mówi, na przyszłość będę wcześniej pisał newsa że są takie a takie plany okay? Chodź wydaje mi się że pisanie na każdym innym forum tego samego i zmieniać co chwilę może być lekko problematyczne ale cool, się posiedzi przed kompem dłużej.

Co do scenariusza cóż, ludkom się podobało (dzięki i pzdr!) mi osobiście nie ale taki już malkontent jestem. Frekwencja zdecydowanie nie dopisała więc nie było wielkiej bitwy a zwykłe rozgrywki. Współorganizator z Nowego Sącza się nie pojawił i za część sprzętu co miał przywieź musieliśmy świecić oczami. Ze zgłoszeń itp. przyszło kilka osób ledwie natomiast dopisali gracze nie zapisani Smile W związku z tym mieliśmy problemy np. z HP bo zamiast 5 butli przyszło naładować dużo więcej. Ale dalimy radę. Na przyszłość ( uprzedzam, w kwietniu 2010 planuję imprezę! Razz ) jednak podzielimy się stricte obowiązkami z Assassins-owymi ekspertami sprzętowymi i Tajemniczym Jonym i jego paczką organizacją scenariusza. W pon wrzucę fotki z imprezy i może filmik na stronkę internetową imprezy.

Co do akcji "Bezpieczny Paintball" to śmiem twierdzić że bezpieczeństwo w paintballu jest kontrowersyjne przez zachowanie zarówno organizatorów imprez ( w szczególności komercyjne strzelanki na dzikich terenach to dramat ) jak i samych uczestników w trakcie gry. Mieliśmy już w kraku incydent niedawno i poszło falą po mediach jak to jakaś babcia wzięła się za pozywanie do sądu organizatora i takie oraz inne informacje jakie można znaleźć na necie często dyskredytują paintball w oczach osób spoza społeczności paintballowej. Wszyscy na tym tracimy. Tak czy nie?

Blog grajbezpiecznie.pl jest jak najbardziej pozytywny jednak nigdy nie zdobędzie siły przebicia i pozostanie przybudówką Fanatixu. Żeby to miało ręce i nogi nie można zrobić akcji pod kątem komercyjnym, tzn. promować jakąkolwiek firmę nad inne. Wszyscy którzy się w akcję włączą mają równy status. Wtedy istnieje szansa żeby przebić się w mediach do ogółu społeczeństwa. Nasze nieśmiałe próby takiego działania jak na razie przyniosły patronat Radio Eska i Dziennika Polskiego. Walczę o TVP Kraków. Plan jest taki: robimy imprezy paintballowe promujące akcję w różnych częściach Polski we współpracy z firmami z branży tam działającymi ( jak na razie miejscówki w Zakopcu, Poznaniu, Wrocławiu, Zielonej Górze) skierowaną głównie do nieświadomego społeczeństwa z jakimiś fajnymi atrakcjami żeby ich tłumnie ściągnąć np. u nas nie braliśmy opłat za wejściówkę, gaz i HP było nieodpłatne ładowane, były quady i zjazdy linowe za frajer a piwko i kiełbaska ino 3 zł Wink Nagłaśniamy lokalnymi mediami każdą z takich imprez pod hasłem "promujemy akcję Bezpieczny Paintball". W końcu powinno się udać przebić do jakiś mediów ogólnopolskich i tak PB zostanie wypromowany i zabłyśnie w dobrym świetle. A nie chwaląc się, media nas kapkę lubią, mamy troszkę sprzętu, miejscówkę oraz grafika na stanie więc możemy się brać za inicjację tegoż szalonego wymysłu mr. draża Smile Kraków jest przecie kolebką painta w Polsce, czemu nie zacząć takiej akcji tutaj? Mile widziana dyskusja i szydera ale przede wszystkim mądre pomysły i rady co do tego projektu. Info wkrótce na Wyciorze i www.bezpiecznypaintball.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Tonda

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja się dołączam do akcji bezpieczny paintball. A co do babci która robiła aferę to miała racje Wink gdyby mój dzieciak oberwał w taki sposób to nie było by bata że w sądzie sprawa by się nie skończyła. Nie po to tyle kasy wydaje się na zabezpieczenie pola.

pzdr
Powrót do góry
Kaiser [Assassins]
Site Admin

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No ja się dołączam do akcji bezpieczny paintball. A co do babci która robiła aferę to miała racje gdyby mój dzieciak oberwał w taki sposób to nie było by bata że w sądzie sprawa by się nie skończyła. Nie po to tyle kasy wydaje się na zabezpieczenie pola.

W 100 % zgadzam się z Tondą !!! Niestety w zakresie prawidłowego zabezpieczenia pól oraz bezpiecznego prowadzenia rozgrywek paintballowych - zarówno komercyjnych jak i prywatnych - jest jeszcze bardzo wiele do zrobienia. Myślę, że do akcji promującej powinni przyłączyć się wszyscy, którym zależy na pozytywnym odbiorze paintballa przez osoby postronne, jeśli będziemy sobie robić wrogów to będziemy wszyscy mieć prędzej czy później kłopoty z tym związane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Gry Scenariuszowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: