Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowa strona TGO oraz scenariuszy Leśnych

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> News-y
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shadow
Her PAPA admin

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 5:02 am    Temat postu: Nowa strona TGO oraz scenariuszy Leśnych Odpowiedz z cytatem

Serdecznie zapraszam na nową strone TGO oraz scenariuszy leśnych www.tgo.krakow.pl
Generalnie skupimy sie na organizacji imprez dla ludzi lubiących grę w lesie i formę zabawy tzw milsymowo-paintballowej mam nadzieje w jeszcze lepszym stopniu niż dotychczas
Stronka jest jeszcze caly czas w obróbce...
Ps bardzo prosze o przeslanie zdjec druzyn (najlepiej grupowe) to zamiescimy na stronce.. e mail tgo@tgo.krakow.pl
TGO TEAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gens

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

migająca strona-dawno nie widziałem czegoś równie irytującego-żeby nie powiedzieć wkór.....

na samą myśl że wchodząc znow będzie mi tak migało-odechciewa mi sie wchodzic-taka blokada wewnętrzna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
BaRtC

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam pytanie natury merytorycznej:) Dlaczego w każdym nowym pojawiającym się rankingu team Valkyrie ma inną ilość punktów?Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RYBA

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo widocznie kilka osob od was wplacalo za miejsca Very HappyVery HappyVery Happy
PAPA juz sam nie pamieta ktora mieliscie oplacona pozycje SmileSmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Konrad [Jastrząb]

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No rzeczywiście strasznie denerwujące to miganie na początku, aż oczy bolą.... Od strony graficznej wygląda całkiem fajnie. Najważniejsze, że wszystko jest czytelne i przejrzyste.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2009 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się ogólnie podoba i najważniejsze jest że w ogóle jest! Very Happy A teraz trzeba zainteresować ludzi w naszym skromnym światku paintballowo-leśnym tą formą współzawodnictwa aby było z kim grać na tych turniejach! A w szczególności kluby i drużyny z poza Kraka bo my już wiemy że może być fajnie!... Cool Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> News-y Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: