Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
SOKÓŁ PAINTBALL TEAM
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Paintball w górach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gizu

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2009 7:17 pm    Temat postu: SOKÓŁ PAINTBALL TEAM Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich !!!

Otwieram tutaj nowy wątek w którym będziemy zamieszczać informacje na temat strzelanek organizowanych przez nasz team, których w tym roku będzie bardzo dużo.

Chciałbym nadmienić że są to leśne malowania, takie tutaj preferujemy.
Najczęściej odbywają się one w naszej miejscówce, która znajduje się w środku można powiedzieć jungli:)

I tak informuje że w Wielkanocny Poniedziałek organizujemy manewry.

Start godzina 12:00

Miejsce: Naprawa

Misja: Malowanie jajek:P

Po strzelaniu o ile( będzie fajna pogoda )
integracja przy ognisku i piwku.

Rico w razie problemów z dojazdem dzwoń do mnie.

Oto mapka dojazdu:

http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=&daddr=49.647181,19.881477&hl=pl&geocode=&mra=dme&mrcr=0&mrsp=1&sz=12&sll=49.60626,19.944992&sspn=0.109685,0.30899&ie=UTF8&z=12

tel. kontaktowy do mnie:
664843663.
Pozdro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2009 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Gizu za zaproszenie i informacje, profeska! Wink Potwierdzam przybycie w składzie 10-12 Jastrzębi na malowanie z jajem w polewany poniedziałek!... Twisted Evil Do zobaczenia na miejscu i pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gizu

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za liczne stawienie się i świetna grę.
Mam nadzieję że Wam się podobało i częściej będziecie do nas zaglądać.
Dla nas to poniedziałkowe strzelanie będzie niezapomniane.
Integracja też fajna, ale szkoda że musieliście nas tak szybko opuścić.
My zakończyliśmy imprezę coś około 22.
Dzięki jeszcze raz i do zobaczenia Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że nie tylko w swoim imieniu ale wszystkich którzy zawitali do Was w gości w ten "lany poniedziałek" z Krakowa pragnął bym gorąco podziękować za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w tak bardzo fajnym i ciekawym spotkaniu miłośników leśnego paintball'a! Teren bardzo ciekawy ale też bardzo wymagający ze względu na duże różnice wysokości, świetny pomysł z budową bazy centralnie nad strumieniem i możliwość dalszej jej rozbudowy... Ciekawe scenariusze! Profesjonalne przygotowanie całej imprezy przez Klub Sokół oraz sami ludzie biorący w niej udział stworzyli niezapomniany klimat gry gdzie zdrowa rywalizacja w duchu zasad Fair Play, taktyka i koleżeństwo były czynnikiem wiodącym przez cały czas trwania spotkania... Jeszcze raz Gizu dziękujemy za zaproszenie i z pewnością zawitamy do Was ponownie! Very Happy

A z perspektywy strony "czerwonych" chciałbym szczególnie podziękować Silent'owi i Sebastianowi za wyjątkowe zaangażowanie w grę gdzie również ich doskonała znajomość terenu oraz komunikacja, dyscyplina i współdziałanie wszystkich czerwonych zaowocowały Naszą wygraną ale przede wszystkim liczyła się dobra zabawa do końca!... Cool Wink
Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia! Very Happy
Powrót do góry
sebastianchowaniec1995@gm

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha szczerze mówiąc z Wami nie da się nie współpracować ...jesteście tak super zgrana paczka że aż miło grać w waszej drużynie:)Mam nadzieję że wszystkim się podobało.... no i oczywiście że w następnym spotkaniu znów będę z Wami:)dzięki że nas odwiedziliście i do następnego!!!pozdro dla Wszystkich!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
gizu

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka fotek z tych manewrów Very Happy
Zapraszam do oglądania i komentowania
http://www.youtube.com/watch?v=FDYeTTo5z5U
Powrót do góry
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha Sebastian Very Happy pamiętaj że nigdy nie wiadomo jakiego koloru kulka jest komu pisana... Wink Ale fajnie by było oczywiście zagrać znowu razem! Cool
Powrót do góry
sebastianchowaniec1995@gm

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie że fajnie:) pozdro:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
gizu

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 6:18 pm    Temat postu: 3 Maj- Scenariuszowa Strzelanka Taktyczna Odpowiedz z cytatem

3 Maj 09!!!

Zapraszam uczestników Saltusa i wszystkich leśników na małe manewry z zadaniami podobnymi do tych, jakie na nas czekają na Saltusie.
Będzie to strzelanie z elementami taktyki - kilka zadań do wykonania. Ogólnie takie małe przygotowanie do tych największych, paintballowych manewrów.

Miejsce: Naprawa
Start: 10:00
Zapraszam serdecznie.

Z racji tego że będziemy teraz organizować dużo strzelanek paintballowych.
Mam małą prośbę do adminów tego zacnego forum o zrobienie takiego małego pod forum z tego topiku, lub nowego o nazwie Sokół Paintball Team.

Pozdrawiam
Grzesiek.
Powrót do góry
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Potwierdzam jutrzejsze uczestnictwo w szkoleniu i manewrach 11 leśnych z Kraka! Przy okazji jutrzejszego spotkania odbędzie się również odprawa organizacyjno techniczna związana ze wspólnym wyjazdem drużyn Sokół i Jastrząb na manewry SALTUS VII!
Pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu... Wink
Powrót do góry
sidi

PostWysłany: Nie Maj 03, 2009 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisz na priva do gregora, bo tutaj ja moderuje a takich uprawnien nie mam.
proponuje zalozenie forum zamknietego teamu a tutaj zostawic tak jak jest - czysto i przyjemnie
pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KWKP Jastrząb bardzo dziękuje za wspólne 3'cio majowe manewry przygotowawcze do Saltusa VII drużynie Sokół! Było naprawdę ciężko ale dzięki temu Wszyscy zdobyliśmy nową cenną wiedzę w zakresie taktyki, strategi i własnych możliwości w działaniach leśnych na tak dużym i zróżnicowanym terenie... Twisted Evil Zadania dla grupy dywersyjnej były naprawdę ciężke i wymagały nie lichej kondycji fizycznej!...
Moje uwagi to:
1. usprawnić łączność radiową - podstawa
2. wytrwałość dowódców w realizowaniu założonych zadań
3. przydział zadań najbardziej odpowiednim ludziom w celu realizacji założonej taktyki
Proponuję przy następnych manewrach odwrócić rolę drużyn czyli Sokól zadania dywersyjno-ofensywne, Jastrząb defensywno-ochronne!
Pozdrawiam! Wink
Powrót do góry
wojtekgg

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manewry dały pogląd na braki, w grupie broniacej nie bylo dowodzacego, taki scenariusz to nie moze byc pogawędka emerytek przez telefon, jedna osoba wydaje polecenia a inni je wykonują. Łącznośc radiowa - poziom bardzo niski, trzeba to koniecznie omówic przed saltusem. Był świetny przykład który sie zdarza często, jeden z graczy miał awarie przy radiu i zablokował całą łączność, trzeba by omówić jakiś protokół awaryjny na takie sytuacje, to jest normalne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
gizu

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim za przybycie i wspólne malowanie.
Zadania do wykonania były ciekawe i trudne do wykonania dla jednej strony tak i dla drugiej.

Zgodzę się że z łącznością było kiepsko.
Druga sprawa to brak zachowania zimnej krwi i cierpliwości.
Byłem przygotowany na to że przez dłuższy okres czasu nic nie będzie się działo i wyczekiwałem tego co miało nastąpić, jednak nie wszyscy to chyba rozumieli i się niecierpliwili.
Pozatym na tak duży teren było za mało ludzi.

Ja nie dzwoniłem i nie kontaktowałem się z wrogiem tak jak co poniektórzy.
Jeśli chodzi o dowódce to się zgodzę choć nie w pełni.
Ciekaw jestem co Ty byś zrobił na moim miejscu i jakbyś poukładał drużyne.

Dla mnie jest to tylko zabawa i czasem może być też rozmowa w stylu emerytów do których nic nie mam.

Nigdy nie będę podchodził do tego jako do rywalizacji i nie będę za wszelką cenę chciał wygrać.
Przerabiałem to już w innym sporcie.

Tyle mojego!!
Pozdro.
Powrót do góry
dnak

PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez bicia się przyznaję, że należałem do grupy zniecierpliwionych. Nie dlatgeo, ze jakoś bardzo chciałem sobie postrzelać, bo akurat w leśnym pb strzelanie ze wszzystkich elementów podoba mi się najmniej, ale w wypadku moim i dwóch innych osób gra nie nosiła żadnych znamion ćwiczenia, bo staliśmy gdzieś na krańcu lasu bez łączności czekając na jakiegokolwiek człowieka 3h. Jedyne, co udało mi się zrobić to uciec jak dziewczynka przed żmiją, która miała 30cm długości i nie jestem z tego dumny Razz

Broń boze nie narzekam, bo nie przeszkadzała mi ani troszkę formuła wyjazdu niedzielnego, ale na przyszłość możnaby wypracować inną formułę treningu - kilka 30-60 minutowych gier, podczas których ćwiczy się 'stałe elementy'. Ubezpieczanie marszu, rozwijanie i zwijanie tyraliery, planowanie zasadzki, bojowy patrol itd.
Wiem, że większość z was jest już od lat zgrana, a ja zrzędze jak baba, ale uznałem, że wtrące swoje kilka groszy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Paintball w górach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: