Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
SALTUS VII 23-24 maja 2009 poligon w Czerwonym Borze!

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Gry Scenariuszowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 10:43 pm    Temat postu: SALTUS VII 23-24 maja 2009 poligon w Czerwonym Borze! Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie! Pytanie do "leśników", kto jedzie na manewry?! Twisted Evil
1-10. Jastrzębie

Ostatnio zmieniony przez Rico [Jastrząb] dnia Czw Cze 11, 2009 2:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczegóły oraz wszelkie info. na www.pretorians.pl Forum Saltus VII a tu link do zasad i regulaminu manewrów:
http://www.pretorians.pl/phpBB2/phpBB2/viewtopic.php?t=1375&postdays=0&postorder=asc&start=170

Uwaga! Przypominam o szybkiej deklaracji ponieważ wpłaty za drużyny dokonywane są w tym roku tylko do 3 marca 2009! 60,-/1osb.
Powrót do góry
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAGA Exclamation W związku ze zmianą terminu manewrów SALTUS VII przesuniętą na 23-24 maja dysponujemy miejscami wolnymi (ok.3-4osoby) i wszystkich zainteresowanych leśników zapraszamy na wspólny wyjazd który odbędzie się w najbliższy piątek tj. 22.05. ok.15-16'ej ze stacji paliwowej ORLEN róg ulic Rostworowskiego i Grota-Roweckiego (os. Ruczaj) Planowany wyjazd z Czerwonego Boru w niedzielę ok. 17'ej!
Wszelkie informację proszę na tel. 502 721 522
Powrót do góry
wojtekgg

PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięjuje za gre wspólną gre Jastrzębiom i wszystkim zawodnikom, to jest naprawde wysoki poziom. niezapomniane chwile, prawdziwy survival........Atak na wierze KABUL to mokry sen każdego paintbalowca....mam nadzieje ze ktoś zrobił jakieś film....atak 60 osób na kilku poziomowy budynek w nocy to jest mega adrenalina.....pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Konrad [Jastrząb]

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również dziękuję wszystkim uczestnikom Saltusa za wspólną grę i niezapomniane chwile... Wszyscy, którzy byli będą wiedzieć o co chodzi, a Ci których nie było niech żałują Wink

Co do nocnego ataku na wieżę Kabul to chyba jedna z najlepszych akcji paintballowych jakie miałem okazję widzieć na żywo ;] Mimo, że wykurzyli nas z tej wieży to sam fakt, że broniliście jeszcze w dziesięciu tej wieży przez prawie godzinę przy kilkakrotnej przewadze wroga zasługuje na najwyższe uznanie.

Duży szacunek dla Ciebie Wojtku za tak heroiczną obronę wieży i za podjęcie się roli łącznika naszej strony ;]

wojtekgg napisał:
mam nadzieje ze ktoś zrobił jakieś film....atak 60 osób na kilku poziomowy budynek w nocy to jest mega adrenalina.....pozdrawiam

No niestety nasz kamerzysta z wrażenia zapomniał wyciągnąć kamery i nie mamy żadnego filmu ani zdjęć z tego ataku... Może będzie coś ze strony przeciwnej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
dnak

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atak na wieżę był świetny, ale byłem tylko obserwatorem, więc osobiście bardziej podobała mi sie zasadzka, kiedy goniłem tych kilku, którzy przedarli się w pierwszej turze, zeby oddać im zgubionego fata pakując im przy okazji po kilka kulek w maskę Smile

I raz jeszcze: bardzo dziękuję za złotą odznakę - wiem, ze na nią nie zasłużyłem. W przyszłości, zebym miał okazję zdobyć taką, która zostanie mi wręczona tylko i wyłącznie za zasługi na polu bitwy mam zamiar walczyć jeszcze bardziej zaciekle! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako kapitan Jastrzębia a zarazem dowódca grupy operacyjnej GAZA chciałbym gorąco podziękować Wszystkim kolegom którzy wspólnie przygotowali i wzięli udział w 7 już edycji manewrów SALTUS!
Nasze wspólne działania oraz za angażowanie i poświęcenie w wykonywaniu poleconym nam zadań i rozkazów przyczyniło się znacząco do przeważającego zwycięstwa Naszej strony Ahlamabadu!
Wyrazy uznania do Wojtaka który nie tylko jako mój RTO 1-2 wywiązywał się doskonale przy utrzymaniu łączności ze sztabem ale jako dzielny bojownik bronił do końca ostatniego piętra wierzy w Kabulu przed przeważającymi siłami Irazala co przypłacił niechybnie kompletem ślicznych siniaków na plecach! Za to wszystko duży szacunek i oczywiście "Złota Odznaka VII"!!! Twisted Evil
Brawa dla tych co byli 1 raz na manewrach i przy tak wysoko podniesionej poprzeczce wytrwali dzielnie do końca! Teraz mogą potwierdzić fakt że manewry Saltus nie mają nic wspólnego z niedzielną klubową strzelanką czy nawet rozbudowanym "scenariuszem" a są prawdziwą męską przygodą gdzie największa walka toczy się nie z wrogiem ale w każdym z nas z własnymi słabościami, bólem, zmęczeniem, bezsennością i wszelkimi niewygodami bytowania w terenie, gdzie łączne przejście ok. 40 km w przygodnym leśnym terenie jest standardem a elementy zielonej taktyki czy leśnego paintballa są doskonałym uzupełnieniem całości zmagań, gdzie całą przyjętą strategię ustala się na miesiące wcześniej i przyswaja aby przyniosła oczekiwany skutek, gdzie karność i dyscyplina 200-300 osób są niezbędne do zwycięstwa a wzajemna pomoc i koleżeństwo pomaga przetrwać najcięższe chwile!
Uznanie i podziękowania również dla kolegi Dnaka który mimo swoich 1 manewrów bardzo profesjonalnie wywiązywał się ze swoich obowiązków bojowych, był zawsze tam gdzie powinien i również przy przygotowaniach do wyjazdu załatwił odpowiedni transport! Za to również " Złota VII"! Twisted Evil
Panowie, walczyć i przeżyć z Wami to wszystko to była czysta przyjemność i mam nadzieje że zobaczymy się na S VIII! Cool
Allach Akbar Wink
Powrót do góry
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parę wspomnień na fotach:
http://picasaweb.google.pl/Pretor72/SaltusVIIMaj2009#

http://www.krejsers.pl/galeria/Saltus7/saltus7.htm

http://picasaweb.google.pl/ligapaintball.pl/SaltusVII#
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Gry Scenariuszowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: