Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
trochę ruchu...

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rid_Vega_

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 11:46 pm    Temat postu: trochę ruchu... Odpowiedz z cytatem

Witam,
wróciłem po sporej przerwie do gry i powiem że bym coś sobie popykał. Spodobała mi się formuła TGO, bo tam nawet amatorzy mogli się nieźle bawić. Stąd moja prośba, może tak mała reaktywacja Turnieju Grup Operacyjnych?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hayabusa

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 1:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak było kiedy ty grałeś ale ten rok można jako sezon uważać za stracony,powiem więcej tamten rok w porównaniu do tego to był jesli chodzi o ilość gier nieporównywalny, na treningach Valkyrie było po 20 osób , na Łapiance było po 20-30 a na warzone 30 to był standart, nie wspominając BACK TO THE ROOTS...W tamtym roku pojawiło się masę nowych twarzy część pograła i dała sobie spokój a część gra do tej pory, ale tych osób było dużo.W tym roku poznałem może 5? nowych osób, z czego chyba tylko JAMJACKAL i AKIRA( przepraszam jeśli kogoś pominąłem) jakoś grają tak że ich widać na treningach albo grach. W krakowie obecnie stale grających osób jest może z 15 ( może 20) a i to ciężko uzbierać na raz.3 i 4 TGO już w tamtym roku się nie odbyło ( ze względu na pogodę) a w tym roku to nawet posta na ten temat nie było. Miało być 6 edycji TDL-a odbyły się 2 w częstochowie i suszcu w krakowie miały być 2 imprezy z serii TDL(pasternik i hala na centralnej) i ani jedna ani 2 ze względu na brak drużyn się nie odbyły. Być może taki sezon, być może kryzys dopadł portfele graczy, ciężko powiedzieć pożyjemy zobaczymy. Jeszcze parę dni i będzie wrzesień, może uda się sklecić Outsiders i Valkyrie składy na TDL w Warszawie... Czas pokaże
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vizier1

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

true.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JamJackall

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:/ Chociaż 4red coś rusza te Łapianki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rid_Vega_

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smutne to co pisze hayabusa ale z ruchu na forum to widzę że jak najbardziej prawdziwe. Kiedy skończyłem grać? z początkiem 2009. w 2008 było sporo gier sceno, TGO cieszyły się popularnością i frekwencją, na łapiankę chodziło po 30 osób itp itd. No cóż, mało gier to przynajmniej sprzęt sobie zmodernizuje, a być może przyszły rok coś ruszy lepiej. TDL powiem że jak na kieszeń studenta to trochę sporo. Może w krakowie czy okolicy bym się o zagranie pokusił ale częstochowa itp to już problemy z dojazdem i cenowo jeszcze bardziej w górę. Ehh, to cóż. pozostaje korzystać z tych nielicznych gierek które uda się sklecić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: