Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Paintball Limanowa

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Paintball w górach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jozik

PostWysłany: Nie Lip 11, 2010 10:52 pm    Temat postu: Paintball Limanowa Odpowiedz z cytatem

Witam
Niedawno załozyłem pole paintballowe w okolicy Limanowej (na ktore zapraszam Razz )
Jako ze dopiero zaczynam, posiadam nie wielka ilość sprzetu, ale na poczatek musi wystarczyc Smile
10 kompletow, czyli markery, maski, mundury, ochraniacze na szyje, pasy taktyczne,.
Cena nie jest wysoka w porownania do tych z krakowa (40zł i na start 200 kul, kazde nastepne 100 kul po 10zł) ale nie myslcie ze chce odwalic jakis tam syf, poprostu chyba na ten region wyzsza byc nie moze, gmina limanowa ma 24 000 ludzi, a oddalony o 20 km Nowy sacz 85 000 (ale w saczu jest juz duzo organizatorów Razz ) miałem juz kilka grup i kazdy mowił ze było super i juz mi mowia o kolejnych terminach.
Moje pole to zadne bunkry, poprotu taki sobie lasek, ktory troche na bierzaco modyfikuje do roznychy ciekawych trybów gry, oraz tych standarowych. chetnie podejme wspolprace z jakims innym organizatorem, jezlei ktos ma grupy tak licze ze mu brakuje sprzetu, albo poprostu ktos moze przyjechac ze swoja 10 ludzi do mnie i rozegrac wiekszy mecz, klijenci beda mieli wiekszy ubaw Wink wiecej informacji, zdiec oraz map na mojej stronie, www.unrealpaintball.eu
Zapraszam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
jonak

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 7:34 am    Temat postu: Re: Paintball Limanowa Odpowiedz z cytatem

Jozik napisał:
Nowy sacz 85 000 (ale w saczu jest juz duzo organizatorów Razz )

yhy, 1?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jozik

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile hmm, myslalem ze wiecej tego jest Smile dostalem pm z kilkoma radami, i bede je wprowadzal w zycie, czekam na glos kolejnych ludzi ktorzy chcieli by mi rowniez pomoc Smile moze ktos z Nowego Sacza ?? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Paintball w górach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: