Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Malowanko w HOTELU FORUM

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> News-y
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RYBA

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 11:54 am    Temat postu: Malowanko w HOTELU FORUM Odpowiedz z cytatem

Hejka dowiedzialem sie ze jest plan na 31,12,08 malowania w FORUM
Tu macie adres do stronki http://paintballkrakow.com/ ja jade zobaczyc co to za imprezka SmileSmileSmile

POZDRO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
draż

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 7:42 pm    Temat postu: Re: Malowanko w HOTELU FORUM Odpowiedz z cytatem

RYBA napisał:
Hejka dowiedzialem sie ze jest plan na 31,12,08 malowania w FORUM
Tu macie adres do stronki http://paintballkrakow.com/ ja jade zobaczyc co to za imprezka SmileSmileSmile

POZDRO

Witam,

W imieniu Face 2 Face Paintball:

Podziemne korytarze Hotelu Forum są dostosowywane do rozgrywek paintball. Inne części obiektu to (przynajmniej na razie) odległe marzenia). Czy wyrobimy się na sylwestra to jednak ciągła niepewna bo chcemy dopieścić na maksa wszystko. Najwyżej oddamy tylko część pomieszczeń co dla laików będzie mega przygodą ale graczy raczej w ekstazę nie wprawi. Z pewnością już w styczniu już będziemy zapraszać zarówno grupy komercyjne jak i graczy z własnym sprzętem. Cennik nie będzie odbiegał od 'średniej krakowskiej' pomimo ogromnych kosztów z naszej strony. Ci drudzy, w szczególności zaś team'y paintballowe będą mogły liczyć na dużą zniżkę gdyż wolimy żebyście strzelali się u nas w centrum Krakowa niż po fortach czy lasach gdzie (nawet przy zachowaniu wszelakich środków bezpieczeństwa!) może natrafić się jakiś przechodzeń vel grzybiarz (a jako malarze dość specyficznie się zachowujemy - sami przyznacie Wink ). Jedyny warunek: dostosowanie się do naszych terminarzy (dość skomplikowane w związku z innymi obiektami). Idea paintball'a w Hotelu Forum powstała gdy strzelałem się w ogromnej, opuszczonej fabryce na 6 czy 7 piętrze obok Muzeum Powstania Warszawskiego (w W-ce Wink ). Skoro w stolicy tak mają czemu Kraków ("dawna stolica Polaków!" -Kazik) miałby być gorszy?! Różnica taka że panowie z Warszawy na tym zarabiają a my raczej nie przewidujemy mega zysków (dobrze będzie jak wyjdziemy na zero + piwko Wink ). Dalsze informacje będą się pojawiać na www.paintballkrakow.com . Ogólnie chcemy się włączyć w małopolską społeczność pb ale na razie ledwo zipiemy z realizacji niekończących się projektów (tak to jest jak ktoś się zajawia :O)

Do zobaczenia w Forum zatem!

Face 2 Face Paintball Team Pozdrawia!

draż

PS. Ryba całkiem sympatiko macie team'ową stronkę www!

PS2. Mr.Gregor i spółka adminów: temat założony przez gracza, nie przez nas. Odpowiedzieć trzeba było. No i news jakby nie było al'a hala Michała. Jeśli jednak kłóci się z regulaminem to przerzućcie proszę. No i do poniedziałku Cool

Ostatnio zmieniony przez draż dnia Nie Gru 21, 2008 12:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Szymon

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
PS. Ryba całkiem sympatiko macie team'ową stronkę www!

Bo znalezli frajera ktory im to zrobil za darmo i jeszcze serwer oplaca z wlasnej kieszeni, hehe
Powrót do góry
RYBA

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szymu juz sie tak nie unos wszyscy wiedza ze nasza stronka to twoje DZIECKO SmileSmileSmile

No dalem w news-y bo nie ja organizuje ta strzelanke i nie chcialem zamoti robic!!!!!
Zawsze chcialem w forum pomalowac SmileSmileSmile

POZDRO
Powrót do góry
oktan

PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że jestem zdania iż trzeba sobie życie trochę urozmaicać jestem jak najbardziej za:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RYBA

PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jedziemy oblukac ta miejscowe!!!!!

DoZo
Powrót do góry
Alien

PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Rybciu zdaj relacje bo jestem bardzo ciekaw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Dąbek

PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jak chłopaki byliście tam?opowiadajcie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MROWA

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka!
w dniu wczorajszym podziemia hotelu forum rozpoznano walką Smile Oto parę faktów i spostrzeżeń:
- teren gry na razie jest bardzo mały. Są to stare szatnie z których korzystali pracownicy hotelu czyli: Długi korytarz szerokości ok 1,5 m i długości coś około 50-60 m i po jego lewej stronie pomieszczenia szatni głębokie na ok 5-6 metrów/szerokie na 3-4 m i gdzieniegdzie jeszcze do tego dochodzące kibelki. Ogólnie teren robi wrażenie nieco klaustrofobicznego Smile. Właściciel zapowiada powiększenie terenu gry w najbliższym okresie.
- w związku z Ciasnotą wnętrz i bardzo małymi odległościami gra się na markerach skręconych na maxa - nie wiem na jaka prędkość udało mi się skręcić moja bt4 ale na pewno poniżej możliwości odczytu chrono - należy pamiętać ze często gęsto strzela się do przeciwnika wręcz z przyłożenia. w związku z małym fps grac się powinno na trafienia a nie na splaty.
- wymarzone miejsce dla pomkarzy Smile
- max ilość osób w jednej grze to 14 (po siedem na stronę)
- z rozmowy z właścicielem wywnioskowałem, że byłem tam chyba pierwszym graczem z własnym sprzętem - cena za wejście + pożyczenie butli z hp 30 zł. miejscówka nie posiada butli matki ani kompresora hp
- Ciasne zaplecze - na stolach u Korzenia jest czasem ciasno Smile - w forum pojęcie ciasnoty zyskało by nowe znaczenie - chyba, że jest jeszcze pomieszczenie do którego nie miałem wglądu .

Jechałem tam z nastawieniem na grę w pomieszczeniu w klimacie dużej kotłowni, jakiejś mini hali czy też parkingu podziemnego z przeszkodami. Teren gry po pierwszym oglądnięciu wydawał się tak mały i ciasny, że byłem zaskoczony tym że ktokolwiek wpadł na pomysł zorganizowania tam painta. Wielkość terenu, brak możliwości obejścia przeciwnika sprowadza grę do jednego schematu - spotkania się w połowie drogi i ostrzeliwania się zza przeszkód. Wczoraj jednak grało mi się bardzo dobrze - (możne była to zasługa niedoświadczonego przeciwnika, który na wiele pozwalał Twisted Evil )

Reasumując - granie tam przy tej wielkości pola gry raczej nie ma przyszłości ze względu na monotonie rozgrywek i brak możliwości kombinowania taktycznego. Jednak nie ma co skreślać miejscówki - coś mi mówi, że po powiększeniu terenu (ponoć dwukrotne) miejsce to możne z dużym prawdopodobieństwem zyskać nową twarz. Muszę dodać , że panuje tutaj fajny klimat - chciałbym by organizatorowi starczyło zapału i środków na ulepszenie placu boju. Bardzo jestem Ciekaw co z tego wyniknie i bardzo chętnie wpadnę wtedy na grę. Pozostaje czekać i liczyć , ze właściciel zdecyduje się "nawiązać z nami współprace" i zaprosi kiedyś na grę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> News-y Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: